Jestem fanem Chelsea, ale nic nie mam do Barcy więc życzę zwycięstwa! Bez problemu sobie poradzicie, ostatnia wpadka w meczu nic nie znaczy! Do zobaczenie w finale Ligi Mistrzów!
Jestem fanem Chelsea, ale nic nie mam do Barcy więc życzę zwycięstwa! Bez problemu sobie poradzicie, ostatnia wpadka w meczu nic nie znaczy! Do zobaczenie w finale Ligi Mistrzów!
Komentarze
0
Witajcie!
Jestem fanem Chelsea, ale nic nie mam do Barcy więc życzę zwycięstwa! Bez problemu sobie poradzicie, ostatnia wpadka w meczu nic nie znaczy! Do zobaczenie w finale Ligi Mistrzów!
Pozdrawiam fanów Barcelony
0
Witajcie!
Jestem fanem Chelsea, ale nic nie mam do Barcy więc życzę zwycięstwa! Bez problemu sobie poradzicie, ostatnia wpadka w meczu nic nie znaczy! Do zobaczenie w finale Ligi Mistrzów!
Pozdrawiam fanów Barcelony